הבורר עונה 4 פרק 11 לצפייה ישירה

 

הבורר עונה 4 פרק 11 לצפייה ישירה

הבורר עונה 4 פרק 11

הבורר מרגיש שיש לו בוגד נוסף בתוך הבית אבל הוא כבר לא ידוע במי לחשוד. נדב מנסה לזרוק את הבגידה על מימון אבל הבורר לא קונה את זה והוא חושד בנדב. הבורר עונה 4 פרק 11 מביא לכם את הבורר שרוצה לנקות את הבוגדים באימפריה שלו אבל הוא כבר לא יודע במי לחשוד כי לא נשארו הרבה אנשים. הבורר גם חושד בבולדוג אבל הוא מתקשה להאמין שדווקא החבר הכי טוב שלו יעשה לו דבר כזה. הבורר עונה 4 פרק 11 לצפייה ישירה אבי הטחול עדיין גר במושב עם נטלי ואין לו שום כוונה לחזור לפשע ועולם האפל של האימפריה. אבי הטחול מרגיש כמו בן אדם חדש אבל זה לא יחזיק הרבה זמן ואבי יחזור לעניינים כי לא תהיה לו ברירה.

 

הבורר עונה 4 פרק 11 לצפייה ישירה אבי אסולין חוזר לפשע

אחרי שאבי שומע שנדב הוא כנקראה הבוגד שעובד עם יגאל הנאצי הוא חוזר לאימפריה והוא עדיין לא בטוח במה שהוא שומע. אבי הטחול יודע שנדב הוא איש טוב ואח נפלא שעזר לו המון, אבל אם הוא יגלה שמה שהוא שמע נכון הוא לא יהסס ויהרוג את נדב אסולין. הבורר עונה 4 פרק 11 לצפייה ישירה מביא לכם את החזרה של אבי הטחול לעולם התחתון וזה ללא ספק אירוע מרגש מאוד. הבורר עונה 4 פרק 11 לצפייה ישירה עם כל הדמויות שאתם אוהבים בפרק אחד לפני הסוף.

 

הבורר עונה פרק 11 לצפייה ישירה פרק לפני אחרון

המתח מתנקז לפרק הזה ואנחנו ממש מתקרבים לסוף העונה. הבורר ואבי ובולדוג מאחדים כוחות נגד נדב ונדב שוקל להתחיל עבוד עם וינר או עם הנאצי. הבורר עונה 4 פרק 11 לצפייה ישירה מביא לכם מצב שבו נדב יודע שהנאצי או וינר הם האנשים שהוא יכול לסמוך עליהם והוא מרגיש בבעיה גדולה מאוד. הבורר לא ירחם על נדב למרות שהוא דם שלו. הבורר עונה 4 פרק 11 בולדוג מציע לחסל את נדב אבל גם אבי וגם ברוך עדיין מחכים. הם מרחמים עליו ואהבים אותו ונורא קשה להם לעשוטת מהלך שכזה.

 

רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן

3 thoughts on “הבורר עונה 4 פרק 11 לצפייה ישירה

  1. Pingback: הבורר 4 פרק 11 לצפייה ישירה,בחינם,הצצה,הדלפה - גלי עונה 5 לצפייה ישירה | GLEE

  2. Pingback: הבורר עונה 4 פרק 11 | השמיניה הדור הבא לצפייה ישירה | השמיניה עונה 4

  3. Pingback: הבורר עונה 4 פרק 11 צפייה ישירה - הומלנד עונה 3 | מולדת עונה 3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>